Előkészítő

Kedves 8. osztályos tanulók! Tisztelt Szülők!

Ebben az évben is várjuk a 9. nyelvi előkészítő osztályunkba a biztos angol nyelvtudásra vágyó, az énekelni, zenélni szerető, illetve a dráma iránt érdeklődő, általános iskolát végzők jelentkezését. Számukra a minél jobb felvételi eredmény elérése érdekében hetenként váltva előkészítő foglalkozásokat tartunk matematikából és magyarból. Előzetes jelentkezés nem szükséges, részt lehet venni csak az egyik, illetve mindkét tárgy foglalkozásain.

Időtartam:  2017. október 3-tól 2018. január 16-ig, keddenként 15.00 – 16:30-ig.

Az ének-zene tagozatra jelentkezőknek előkészítőt tartunk 4 alkalommal a szóbeli meghallgatás előtt 2018. január 26-ától, péntekenként 16:00-tól 17:30-ig.

Nyitott kapuk a gimnáziumban: 2017. november 16-án és 17-én 8-11 óráig. A nyílt órák után tájékoztatót tartunk.

Beiskolázással kapcsolatos tájékoztatást a nyílt napon tartunk. Érdeklődni lehet a 212-5680-as telefonszámon 8-16 óráig, e-mail-en a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen, vagy személyesen Hegedűsné Eng Zsuzsanna igazgatóhelyettesnél.

G R A T U L Á L U N K !

Országos Versképek pályázat

Kopányi Aliz 6.a

II. díj