Versenyeredmények 2017-2018

 

Tanuló neve, osztálya

 

Verseny megnevezése

Verseny fokozata

Helyezés

Felkészítő tanár

Kovács Zétény 5.r

 

Kusztós Olivér 8.a

II. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny

Vác, 2017. szeptember 25-29

 

nemzetközi

III. díj

 

II. díj

Turós Enikő

 

Vaig Júlia

(zong.kísérő: Thiago Bertoldi)

D. Nagy Aletta 7.r

  

Glazzard Olivér 8.r

XV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny budapesti válogató

2017.október.16.

 

budapesti

Arany díj

(továbbjutás az országos versenyre)

Bronz díj

Molnár Johanna

 

Emese Gyöngyi

8.a csapat:

Bíró Botond 

Mihályi Marcell 

László Mátyás

Vozáry Áron

 

 Bólyai Regionális matematika versen

 

regionális

 

VI.Hely

 

Hegedűsné Eng Zsuzsanna

 

 

Versenyeredmények 2016-2017

  

Tanuló neve, osztálya

 

Verseny megnevezése

Verseny fokozata

Helyezés

Felkészítő tanár

Bessenyői Eszter 5.r

XII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny

országos

5. hely

+ Különdíj Műdaléneklés kategóriában

Jäger Judit

Bessenyői Eszter 5.r

Huray Hanna 5.a

X. Országos Fuvoladuó Verseny

(duó kategória I.kcs.)

országos

I.hely

Kiss Beáta

tanári különdíj

Kása-Gál Natasa 6.r

Huray Hanna 5.a

Bessenyői Eszter 5.r

X. Országos Fuvoladuó Verseny

(trió kategória)

országos

I.hely

Kiss Beáta

tanári különdíj

Adolf Diána

IX. Országos Továbbképzős Verseny

országos

kiemelt I. hely

Stadler Vilmos

tanári különdíj

Kertész Kim Sára 5.r

Kertész Mariann 7.a 

Bíró Botond 7.a

Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond Országos Jubileumi Szövegalkotási Pályázat

országos

III. hely

V. hely

VII. hely

 

Karlovitz György Kolosné

Csepregi Tihamér 5.a

Kovács Zétény 4.r

ZeneKÉPzelet Országos Négykezes Zongoraverseny

országos

arany

Simon Dorottya

Turós Enikő

Hagiwara Izumi 8.a

VIII. Hatvani Országos Zeneiskolai Barokk Fesztivál

országos

dicséret

Falvainé Emese Gyöngyi

 

Kovács Zétény 4.r

 

VII. Farkas Ferenc Zongoraverseny

országos

I. hely

 

Turós Enikő - Tanári különdíj

Wang Linghua 8.a

VII. Farkas Ferenc Zongoraverseny

országos

Különdíj

Thiago Bertoldi

Kertész Mariann 7.a

 

„Az én mesémet adom neked”

tehetséggondozó pályázat

országos

arany oklevél

 

Karlovitz Katalin

 

Vörös Emese Hargita 8.r

 

 

 

„Az én mesémet adom neked”

tehetséggondozó pályázat

országos

ezüst oklevél

Karlovitz Katalin

 

 

Vincze Marcell 2.a

Mozaik Országos Tanulmányi Verseny

Matematika 2.

Irodalom 1-2.

Általános műveltség 1-2.

 

 

országos

 

 

21. hely

14. hely

10.hely

 

 

dr. Poós Miklósné

Adolf Diána

Barát Noémi

Sztrida Orsolya

Sztrida Emília 6.r

Perger Emese 8.a

Masznyik Hanna 8.a

Stadler Vilmos és Kecskeméti László

 

 

VII. "Együtt muzsikálunk" Pest megyei tanár-diák kamarazenei találkozó

 

 

 

pest megyei

 

 

 

kiemelt arany díj

 

 

 

Kecskeméti László

Stadler Vilmos

Hagiwara Izumi 8.a

Glazzard Olivér 7.r

D. Nagy Aletta 6.r

 

VII. Banda Ede Cselló Fesztivál és Verseny

szóló kategória

budapesti

Arany díj + különdíj

Arany díj

Arany díj + különdíj

Emese Gyöngyi

Emese Gyöngyi

Molnár Johanna

Hagiwara Izumi – Glazzard Olivér

VII. Banda Ede Cselló Fesztivál és Verseny

duó kategória

budapesti

Arany díj

+ különdíj

Emese Gyöngyi

Vörös Emese Hargita 8.r

Budapesti Rendőr-főkapitányság Vers és Prózaíró Pályázata

budapesti

II. hely

Karlovitz Katalin

Villiers Adrien 6.a

V. Budapesti Zeneiskolai Gitárfesztivál

budapesti

Arany Oklevél

Szlama Annamária

Glazzard Olivér  7.r

Bessenyői Eszter 5.r

Ivanyos Lídia 6.r

Kása-Gál Natasa 6.r

XII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny Budapesti Válogató

budapesti

Kiemelt Arany minősítés

Arany minősítés

Arany minősítés

Arany minősítés

(bejutás az országos döntőbe)

Jäger Judit

Béres József 4.r

Gátos Marcell 4.r

Illényi Johanna

Kovács Zétény 4.r

XII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny Budapesti Válogató

budapesti

Ezüst minősítés

Ezüst minősítés

Bronz minősítés

Dicséret

Jäger Judit

Huray Hanna 5.a

Bessenyői Eszter 5.r

Kása-Gál Natasa 6.r

Molnár Júlia

VI. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolaverseny és Fesztivál

budapesti

arany oklevél

arany oklevél

arany oklevél

arany oklevél

Kiss Bea

Tanári különdíj

Tóth Johanna 4.r

Balogh Ilona 6.a

Réfi Veronika 7.a

VI. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolaverseny és Fesztivál

budapesti

arany oklevél

arany oklevél

arany oklevél

Nagy Noémi

Tanári különdíj

László Zsófi 4.a

Dobos Panna 8.r

VI. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolaverseny és Fesztivál

budapesti

arany oklevél

arany oklevél

Székely-Balogh Szilvia

Adolf Diána

IX. Országos Továbbképzős Verseny Budapesti Válogató

budapesti

ezüst díj, továbbjutás az országos döntőbe

Stadler Vilmos

Oni Ireti 9.o

IX. Országos Továbbképzős Verseny Budapesti Válogató

budapesti

bronz díj

Plajner Ilona

Vörös Emese Hargita 8.r

2+1 irodalmi és filmes verseny

budapesti

ezüst oklevél

Karlovitz Katalin

Bíró Botond    7.a

Mihályi Marcell  7.a

Vozáry Áron   7.a

 

László Mátyás  7.a

Bolyai Matematikai Csapatverseny Nyugat-Budai körzeti forduló

 

budapesti

1.helyezés

továbbjutás

az országos versenyre

 

Hegedűsné Eng Zsuzsanna

Hargitai Hanna  8.a

Masznyik Hanna  8.a

Németh Adél  8.a

Varga Mira  8.a

Bolyai Matematikai Csapatverseny Nyugat-Budai körzeti forduló

budapesti

6. helyezés

Vincze Sarolta

 

 

„VILLÁMNYELVTÖRŐK” csapat

Bácsi Janka 7.a

Boros Mefcédesz 7.a

Fogarasi Márta 7.a

Munkácsi Karolina 7.a

 

 

Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

 

 

 

Nyugat-Budai Körzeti

 

 

1. helyezés

 

 

Karlovitz Katalin

„# a 7.a” csapat

Balogh Krisztina

Kertész Mariann

Réfi Veronika

Szabó Olga

 

Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

 

Nyugat-Budai Körzeti

 

3. helyezés

 

Karlovitz Katalin

„VALAMI” csapat

Béres Fanni 5.a

Kelemen Sarolta 5.a

Kocsis Kornélia 5.a

Vári-Korényi Boróka 5.a

 

Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

 

 

Nyugat-Budai Körzeti

 

 

4. helyezés

 

 

Karlovitz Katalin

Németh Anita 9.ny

Kerületi Gimnáziumi Helyesírási Verseny

kerületi

2.hely

Váradi Ágnes

Toepler Szonja 8.r

Gulyás Gréta 6.a

Kerületi vers és prózamondó verseny

kerületi

2.hely

3.hely

Turányi Katalin

Bertalan Ágota 11.

Kerületi német fordító verseny

kerületi

II. helyezés

Huiszné Tapodi Rika

Radics Renáta 4.r

Bánó Zsuzsanna 6.r

Lalliaume Fanny 5.r

 Eperjessy Ádám 5.a

Kerületi Szépíró Verseny

kerületi

2. helyezés

1. helyezés

2. helyezés

különdíj

Regőczyné Czupy Szilvia és  Szentiványi Judit

Perera Zita 12.

 Antalffy Krisztina 9.ny

Perera Eszter 12.

Kerületi Szépíró Verseny

kerületi

2. helyezés

3. helyezés

különdíj

Regőczyné Czupy Szilvia és  Szentiványi Judit

Balogh Ilona 6.a

Kazinczy – verseny kerületi forduló

kerületi

2.hely

Turányi Katalin

8. osztály

11. osztály

„Stille Nacht”

német nyelvű szavalóverseny

kerületi

1. hely

Huiszné Tapodi Rika

Helmle Dorottya

7. osztály

10. osztály

„Stille Nacht”

német nyelvű szavalóverseny

kerületi

2. hely

Huiszné Tapodi Rika

Helmle Dorottya

Harsányi Emma 6.a

 

Kárpát – medencei Simonyi Zsigmond

kerületi

II. hely

Karlovitz Katalin

  Debreczeni Rebeka 8.a

Kárpát – medencei Simonyi Zsigmond

kerületi

II.hely

Karlovitz Katalin

Gyarmati Bernadett 10.o

Kerületi vers- és prózamondó verseny

kerületi

2.hely

Turányi Katalin

„ANTITANT” csapat

Tankó Virág 12.o

Perger Máté 12.o

Szvetnik Ferenc 12.o

„Sine ira et studio” középiskolai történelem csapatverseny

 

kerületi

 

II. helyezés

 

Gerhardt Ferenc

„FEKETEPIAC” csapat

Perez Garcia Joel 12.o

Oszvald Ignác 11.o

Bertalan Márton 9.o

„Sine ira et studio” középiskolai történelem csapatverseny

 

kerületi

 

VI. helyezés

 

Gerhardt Ferenc

 

         

 

Versenyeredmények 2015-2016

 

Tanuló neve, osztálya

 

Verseny megnevezése

Verseny fokozata

Helyezés

Felkészítő tanár

6.a

Balogh Krisztina,

Boros Mercédesz,

Mihályi Marcell,

Réfi Veronika

Budapesti regionális Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny

regionális

II.

Karlovitz György Kolosné

8.a

Érfalvy Dávid,

Fazekas Zsolt,

Jakkel Péter,

Takács Tirza 

Budapesti regionális Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny

regionális

II.

Karlovitz György Kolosné

6.a

Bodnár Manó,

Bíró Botond,

Lindner Márton,

Pankotai Péter 

Budapesti regionális Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny

regionális

5.

Karlovitz György Kolosné

8.r

Dechert Adél,

Mihályi Barnabás,

Szűcs Veronika,

Vincze Kornél, 

Budapesti regionális Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny

regionális

7.

Karlovitz György Kolosné

 5.a

Geri Kolos,

Horváth Natália

,Muzsai Nimród,

Rákosi Zsófia

Budapesti regionális Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny

regionális

8.

Karlovitz György Kolosné

12,

Csuhaj-Barna Kincső,

Ghisini Attila,

Márkus Bence,

Szabó Sára 

Budapesti regionális Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny

regionális

8.

Bede-Kovács Cecília

Németh Lilianna 3.a

Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar 40. jubileuma alkalmából kiírt rajzpályázat

 

III. helyezés

Közönségdíj

Magyar Optikus Ipartestület különdíja

Kovács Dóra

Villiers Adrien 5.a

Érfalvy Bálint 4.a

Regionális Gitárverseny Szigetszentmiklós

regionális

ezüst minősítés

bronz minősítés

Szlama Annamária

Harsányi Emma 5.a

Simonyi István Kárpát-medencei Helyesírási verseny

kerületi

I.

Karlovitz Gy. Kolozsné

Szabó Olga 6.a

Simonyi István Kárpát-medencei Helyesírási verseny

kerületi

II.

Karlovitz Gy. Kolozsné

Márkus Bence 

Kerületi „Stille Nacht” német nyelvű szavalóverseny

kerületi

II.

Huiszné Tapodi Rika

9. osztály

11. osztály

7. osztály

10. Osztály

Kerületi „Stille Nacht” német nyelvű szavalóverseny

kerületi

I.

 

II.

III.

Huiszné Tapodi Rika

Hemrik Emma 9.ny

II. kerületi Vers- és Prózamondó Verseny

kerületi

I.

Bede-Kovács Cecília

Dechert Hanna 4.r

Perera Zita 11.

Lalliaume Fanny 4.r

Perera Eszter 11.

V. Országos Szépíró Verseny II. ker. fordulója

kerületi

I.

I.

II.

II.

Regőcziné Czupy Szilvia

Dr. Szentiványi Mátyás Béláné

Kertész Mariann 6.a

Stefán Lilla 5.r

Fancsali Liza 8.r

Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny

 

kerületi

I.hely

Különdíj

Különdíj

 

 

Turányi katalin

Hemrik Emma 9.ny

Tóth Sára 9.ny

Geri Klára

II. kerületi Vers- és Prózamondó Verseny

kerületi

I.

 

II.

Bede-Kovács Cecília

Balla István

Bede-Kovács Cecília

Léder Ádám 6.r

Szép Magyar Beszéd

kerületi

I.

Turányi Katalin

Kusztós Olivér

Bárdos Luca

XIII. Országos Klarinétverseny budapesti válogató

budapesti

Arany oklevél

Arany oklevél

Vaig Júlia

Vörös Emese 7.r

Kamasz monológ verseny Janikovszky Éva emlékére

budapesti

II. helyezés

Turányi Katalin

Balogh Ilona 5.a

XIV. Országos Zongoraverseny budapesti válogató

budapesti

bronz

Turós Enikő

8.a csapat

Érfalvy Dávid      

Péter Luca            

Jakkel Péter           

Domján Csenge

Bólyai Természettud. Csapatverseny Észak-Budai forduló (I.,II.,III.ker.)

budapesti

 

 

3. hely

Pál Ferenc

Czirok Adrienn

Faragó Edina

Rozsonits Ildikó 4.r

XIV. Országos Zongoraverseny budapesti válogató

budapesti

arany

Turós Enikő

Bohus Gergely 7.r

I. Konrád Péter Fővárosi Ütőfesztivál

budapesti

nívódíj

Pödör Bálint

Kása-Gál Natasa 5.r

Glazzard Olivér 6.r

Mogyorósi Timea 8.r

Balogh Ilona 5.a

II. Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny

budapesti

2. díj

2.díj

2. díj (népdal kat.)

különdíj

Vaig Júlia

Kusztós Olivér 6.a

XIII. Országos Zeneiskolai klarinétverseny

országos

III. díj

Vaig Júlia

Rozsonits Ildikó 4.r

XIV. Országos Zongoraverseny

országos

        I.díj + Különdíj

(„Veroszta Magda díj”)

Turós Enikő – Tanári különdíj („Veroszta Magda díj”)

Huray Hanna 4.a

Kása-Gál Natasa 5.r

Molnár Júlia

I.Nyitni-Kék Országos Fuvolaverseny

országos

1.díj

2.díj

különdíj

Kiss Beáta – tanári különdíj

Thiago Bertoldi – korrepetítori különdíj

Adolf Diána

IX. Czidra László Országos Furulyaverseny

országos

1.díj

Stadler Vilmos – tanári különdíj

Herdliczka Márta – korrepetítori különdíj

 

 

 

 

Versenyeredmények 2014-2015 

 

 Tanuló neve, osztálya

 

Verseny megnevezése

Verseny fokozata

Helyezés

Felkészítő tanár

Hagiwara Izumi 6.a

„HERAN” Nemzetközi csellóverseny (Csehország)

nemzetközi

3. helyezés

Major István

Hagiwara Izumi 6.a

XIV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny

országos

2. helyezés

Major István

Thiago Bertoldi Korrepetítori különdíj

D. Nagy Aletta Kata 4.r

XIV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny

országos

2. helyezés

Molnár Johanna

Vörös Emese Hargita 6.r

Petőfi Irodalmi Múzeum – „Írj levelet Kazinczy Ferencnek” levélíró pályázat

országos

2. helyezés

Karlovitz György Kolozsné

Olti Lilla 8.r

Szivárványhíd országos irodalmi levelező verseny

országos

3. helyezés

Bede Kovács Cecília

Németh Adél 6.a

Rakonczai Laura 6.a

Varga Míra 6.a

Hargitai Hanna 6.a

Masznyik Hanna 6.a

 

Országos Irodalmi Csapatverseny

 

országos

 

6. helyezés

 

Turányi Katalin

Kása-Gál Natasa 4.r

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny

országos

két Különdíj

Kiss Beáta

Thiago Bertoldi Korrepetítori különdíj

Tóth Viola Csenge 8.r

Deák Éva 7.a

X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny

országos

1. helyezés

és fellépés a Gálakoncerten

Nagy Zsuzanna, Antal Gábor

Rozsonits Ildikó 3.r

Balogh Ilona 4.a

X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny

országos

3. helyezés

Turós Enikő

Gryllus Alma 7.r

Dechert Adél 7.r

Fancsali Liza 7.r

Országos Irodalmi Csapatverseny

országos

7. helyezés

Turányi Katalin

Rozsonits Ildikó 3.r

 

Farkas Ferenc Zongoraverseny

regionális

1. helyezés

Különdíj

Turós Enikő

Dely Corina 5.r

Dabasi Regionális Gitárverseny

regionális

Ezüst oklevél

Sebestyén Gábor

Hargitai Hanna 6.a

Masznyik Hanna 6.a

Németh Adél 6.a

Varga Míra 6.a

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

regionális

 

3. helyezés

 

Karlovitz György Kolozsné

Érfalvy Dávid 7.a

Domján Csenge 7.a

Miklósi Fanni 7.a

Takács Karolina 7.a

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

regionális

4. helyezés

Szalayné Faragó Edina

Mogyorósi Tímea 7.r

Gryllus Alma 7.r

Szűcs Vera 7.r

Varga Kíra 7.r

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

 

regionális

 

5. helyezés

 

Szalayné Faragó Edina

Barta Gizella 5.r

Hadnagy Róbert 5.r

Léder Ádám 5.r

Nagy Júlia Boglárka 5.r

 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

regionális

 

5. helyezés

 

Karlovitz György Kolozsné

Fancsali Liza 7.r

Gryllus Alma 7.r

Mogyorósi Tímea 7.r

Varga Kíra 7.r

 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

regionális

 

6. helyezés

 

Karlovitz György Kolozsné

Cseh Zsuzsanna 8.a

Martinez De Hoz Kamilla 8.a

Takács Levente 8.a

Tóth Lili 8.a

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

regionális

 

8. helyezés

 

Karlovitz György Kolozsné

Bodnár Manó 5.a

Ónody-Molnár Dávid 5.a

László Mátyás 5.a

Vozáry Áron 5.a

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

regionális

 

8. helyezés

 

Hegedűsné Eng Zsuzsanna

Kocsis Kornélia 3.a

Debreczeni Veronika 3.a

Vári-Korényi Boróka 3.a

Béres Fanni Luca 3.a

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

regionális

 

9. helyezés

 

Debreceni Éva

Schwieters Maya 4.r

Wind Milán 4.r

Harangozó Bence 4.r

Ábrahám Gábor 4.r

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

regionális

 

9. helyezés

 

Dr. Poós Miklósné

Harangozó Bence 4.r

Ábrahám Gábor 4.r

Schwieters Maya 4.r

Wind Milán 4.r

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

regionális

 

10. helyezés

 

Telfel Grácia

Adolf Diána

XII. Budapesti Furulyaverseny

budapesti

Kiemelt Arany

Stadler Vilmos

Kamara együttes tagjai:

Adolf Diána

Barát Noémi 8.r

Sztrida Orsolya 8.r

Balázs Sarolta 8.r

Bruck Ádám 8.a

Mogyorósi Timea 7.r

Hagiwara Izumi 6.a

Szabó Márton 8.a

Deák Éva 7.a

 

XII. Budapesti Furulyaverseny

budapesti

Kiemelt Arany

Stadler Vilmos

Kecskeméti László

Csapó Kornélia

Keszler Krisztina

Antal  Gábor

 

D. Nagy Aletta 4.r

XIV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny budapesti válogató

 

budapesti

 

Arany oklevél

 

Molnár Johanna

 

Kása-Gál Natasa 4.r

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti válogató

 

budapesti

 

Arany oklevél

 

Kiss Beáta

 

Balogh Ilona 4.a

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti válogató

 

budapesti

 

Arany oklevél

 

Lukács Krisztina

 

Réfi Veronika 5.a

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti válogató

 

budapesti

 

Arany oklevél

 

Plajner Ilona

 

Hortobágyi Luca 4.a

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti válogató

 

budapesti

 

Arany oklevél

 

Kiss Beáta

 

Molnár Júlia

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti válogató

 

budapesti

 

Arany oklevél

 

Kiss Beáta

 

Hagiwara Izumi 6.a

XIV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny budapesti válogató

 

budapesti

 

Arany oklevél

 

Major István

Rozsonits Ildikó 3.r

Balogh Ilona 4.a

X. Országos Négykezes verseny budapesti válogató

budapesti

Arany oklevél

Turós Enikő

Tóth Viola Csenge 8.r

Deák Éva 7.a

X. Országos Négykezes verseny budapesti válogató

budapesti

Arany oklevél

Nagy Zsuzsanna

Antal Gábor

Masznyik Hanna 6.a

Budapesti Rajzverseny

budapesti

1. helyezés

 

5.a, 6.r, 7.r osztályok és Bertalan Márton 8.a

XXII. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál – Irodalom Jelmezben

budapesti

I. díj és különdíj

Turányi Katalin

Keményvári Anna Kata 1.r

Budapesti Rajzverseny

budapesti

3. helyezés

Kovács Zsófia

Winter Mirjam 9.

Lipovetz Réka 10.

Piszker Csenge 10.

Csuhaj-Barna Kincső 12.

Mohr Viktória 12.

Szabó Sára 12.

József Attila Vers- és prózamondó, énekelt vers verseny

budapesti

különdíj

Őri Csilla

Bede-Kovács Cecília

 

 

Mogyorósi Tímea 7.r

III. Budapesti Rados Dezső Hegedűverseny

 

budapesti

 

Ezüst oklevél, Különdíj

 

Csapó Kornélia

Tanári különdíj

 

Takács Karolina 7.a

III. Budapesti Rados Dezső Hegedűverseny

 

budapesti

 

Ezüst oklevél

 

Keszler Krisztina

 

Hajdu-Németh Balázs 2.a

III. Budapesti Rados Dezső Hegedűverseny

 

budapesti

 

Ezüst oklevél

 

Csapó Kornélia

Máté Nóra 1.r

XII. Budapesti Furulyaverseny

budapesti

Ezüst oklevél

Kecskeméti László

Kun Oszkár 12.

XII. Budapesti Furulyaverseny

budapesti

Ezüst oklevél

Stadler Vilmos

 

Neubauer Evelin 9.ny

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti válogató

 

budapesti

 

Bronz oklevél

 

Krusic Eleonóra

 

Hajdu-Németh László 3.r

III. Budapesti Rados Dezső Hegedűverseny

 

budapesti

 

Bronz oklevél

 

Csapó Kornélia

Németh Lilianna 2.a

XII. Budapesti Furulyaverseny

budapesti

Bronz oklevél

Vaig Júlia

 

Elias Eszter 3.r

III. Budapesti Rados Dezső Hegedűverseny

 

budapesti

 

Dicséret

 

Csapó Kornélia

 

Hayek Jázmin 3.a

III. Budapesti Rados Dezső Hegedűverseny

 

budapesti

 

Dicséret

 

Keszler Krisztina

Bohus Gergely 6.r

XXII. Fővárosi Ütőfesztivál

budapesti

Dicséret

Pödör Bálint

Kaszás Bence 2.r

XII. Budapesti Furulyaverseny

 

Dicséret

Vaig Júlia

Balogh Ilona 4.a

Kerületi Szépolvasási Verseny

kerületi

1. helyezés

Kovácsné Miron Zsuzsa

Szabó-Erdélyi Zsófia 9.ny

Kerületi Angol Műfordító Verseny

kerületi

1. helyezés

Kaszásné Becsei Anna

4.a, 4.r osztály csapata

 

 

Kerületi „Stille nacht” német nyelvű szavalóverseny

kerületi

1. helyezés

Huiszné Tapodi Rika

6.a, 6.r osztály csapata

Kerületi „Stille nacht” német nyelvű szavalóverseny

kerületi

1. helyezés

Huiszné Tapodi Rika

13. osztály csapata

Kerületi „Stille nacht” német nyelvű szavalóverseny

kerületi

1. helyezés

Huiszné Tapodi Rika

10. osztály csapata

Kerületi „Stille nacht” német nyelvű szavalóverseny

kerületi

1. helyezés

Huiszné Tapodi Rika

Kun Oszkár 12.

Kerületi Vers- és prózamondó Verseny

kerületi

1. helyezés

Bede-Kovács Cecília

Bohus Gergely 6.r

Kerületi Kaptató

kerületi

1. helyezés

Kerekesné Porvay Janka

Dechert Hanna 3.r

Kerületi Szépíró verseny

kerületi

1. helyezés

Regőcziné Czupy Szilvia

 Németi Sándorné

Szkladányi Janka 8.r

Kerületi Szépíró verseny

kerületi

1. helyezés

Regőcziné Czupy Szilvia

 Németi Sándorné

Fancsali Liza 7.r

Kerületi Vers- és prózamondó verseny

kerületi

2. helyezés

Turányi Katalin

Iván Napsugár 2.a

Kerületi Szépíró verseny

kerületi

2. helyezés

Regőcziné Czupy Szilvia

 Németi Sándorné

6.a csoportja

Angol Dráma Fesztivál

kerületi

Ezüst minősítés

Gránitzné Ribarits Valéria

Forgács Lili 6.a

Kerületi Kaptató

kerületi

3. helyezés

Szarvas Zsófia

Debreczeni Rebeka 6.a

Kerületi Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond Helyesírási verseny

kerületi

3. helyezés

Karlovitz György Kolozsné

Nagy Júlia 5.r

Kerületi Vers- és prózamondó verseny

kerületi

3. helyezés

Turányi Katalin

Kiss Laura 4.r

Schwieters Maya 4.r

Szabó-Erdélyi Tünde 4.r

Temesszentandrási Márk 4.r

Wind Milán 4.r

Harangozó Bence 4.r

 

„Mesevilág Meseismereti Verseny

 

kerületi

 

3. helyezés

 

dr. Poós Miklósné

Gimnáziumi csapat - fiúk

Kerületi Röplabda Diákolimpia

kerületi

3. helyezés

Tengely László

Gimnáziumi csapat - vegyes

Kerületi Röplabda Diákolimpia

kerületi

3. helyezés

Tengely László

Gimnáziumi csapat - lányok

Kerületi Röplabda Diákolimpia

kerületi

5. helyezés

Tengely László

 

 

Versenyeredmények 2013-2014

 

 Hagiwara Izumi (5.a) a Talents for Europe Nemzetközi Gordonkaversenyen 1. díjat nyert,

Tanára  Major István, a „legjobb tanár” elismerésben részesült!

 

 Muzsai Nimród 3.a osztályos tanuló, világbajnok lett, Muzsai Huba pedig IV. helyezést ért el a Ju Jitsu küzdősportban, a 2013 ISJA ( International Sport Ju Jitsu Association) világbajnokságon, Lengyelországban, Jaworzno-ban.

Mága Zoltán 2.a osztályos tanuló Nemzetközi Hegedűversenyen Arany oklevelet kapott.

   

Versenyeredmények 2013-2014 

Versenyeredmények 2012-2013 

 

   

 

 

Partnereink

 
Marczibányi téri Kodály Iskola - Minden jog fenntartva