ZONGORA

 

Antal Gábor

 

órabeosztás: szeptember 8. péntelk 16.30 K/III.39.

 

Chantome Anna                                             Új növendékek:

 

Füzessy Armand                                             Tóth Viola Csenge

 

Gátos Marcell

 

Hüse Janka

 

Kusztós Olivér mt.

 

Réfi Veronika mt

 

Sinha Gergely mt.

 

Szögi Marcell

 

Ur Szonja

 

Vári Gyöngyi

 

 

 

Asztalos Aliz

 

órabeosztás: szeptember 11 hétfő 17.00 óra Kodály terem

 

Bakony Anna                                                  Új növendékek:

 

Keményvári Anna Kata                                  Dely Santiago

 

Mihályi Marcell                                             Kastl Olívia Lili

 

Rétháti Borbála                                              Nagy Júlia Piroska

 

Szekeres Stefánia

 

Vanczák Lilla

 

Zsíros Örkény

 

 

 

Gyenge Enikő

 

órabeosztás szeptember 8.péntek 16.30 Kodály terem

 

Debreczeni Rebeka                                        Új növendékek:

 

Gajdácsik Zsombor                                        Jónás Dániel

 

Heincz Gréta Diána                                        Kóbor Luca

 

Jermann Johanna                                           Kovács-Szégner Gergely

 

Kastl Olívia Lili                                               Merényi Alíz

 

Kerner Adrienn                                              Rozsonits László

 

Kim Yae-Eun                                                   Soós Teodóra

 

Királyhegyi Mihály

 

Kovács Félix

 

Krpanov Lili

 

Lajcsik Sarolta

 

László Lotti Eszter

 

Lőkös Laura

 

Oláh Boglárka

 

Pinke Hanna

 

Rumpler Erika Szonja

 

 

 

 

 

 

 

Herdliczka Márta

 

órabeosztás: szeptember 8. péntek 16.30 K/III.41

 

Bakos Fruzsina                                               Új növendékek:

 

Béres István                                                   Adolf Diána mt.

 

Béres József                                                   Erdős Levente

 

Farkas Szandra Beáta                                    Jásdi Sára

 

Gasparik Lilla

 

Geri Kálmán

 

Huray András Szabolcs

 

Kárpáti Zsombor

 

Katona Noémi

 

Pankotai Péter

 

Pfeffer Zoltán

 

Rogel- Závodszky Kamilla

 

Sándor Mátyás Levente

 

Szabó Márton mt.

 

Szabó Olga mt.

 

Szilasi Gerda

 

Varga Liliána

 

 

 

Lajhó Dorottya

 

órabeosztás: szeptember 11. hétfő 17.00 Kodály terem

 

Bogdanova-Berezovszkaja Nadezsda             Új növendékek:

 

Erdész Péter                                                   Clavier Kayee Dominique

 

Fogarasi Anna                                                Gryllus Alma

 

Ivanyos Lídia                                                  Juhász Bence

 

Kelemen Sarolta                                            Niczki-Otto Mia

 

Komlósi Csenge                                              Román Júlia

 

Kovács Míra Kata                                           Szentgyörgyi Áron

 

Rákosi Zsófia                                                  Vincze Marcell

 

Stefán Lilla

 

Stefán Rita

 

Tarnói Petra

 

Zelenyánszky Dávid

 

 

 

Simon Dorottya

 

órabeosztás :hétfő 16.15 Kodály terem

 

Atkins Matthew

 

Csibrán Barna

 

Glazzard Olivér mt.

 

Hariharan Sophie

 

Ivacs Panna

 

Kussinszky Hanna

 

László Mátyás

 

Márton Piroska

 

Neuberger Lilla

 

Sági Fanni

 

Tankó Orsolya

 

Varga Kíra

 

 

 

Turós Enikő

 

órabeosztás: hétfő 16.30 K/III.41

 

Apáti Rebeka                                                  Új növendékek:

 

Balogh Ilona Zita                                            Hatos Dorka

 

Brádi Boglárka                                               Kósa Viviána Dominika

 

Jankó Abigél                                                   Matolcsi Noémi

 

Kecskés Ábrahám                                           Sabjányi Isabella

 

Kovács Zétény Joachim

 

Kulcsár Kira

 

Mundi Tímea

 

Rauf Abigél

 

Rihmer Patrik Oszkár

 

Schwieters Lili

 

Schwieters Maya

 

Tatár Lujza

 

Tóth Johanna

 

 

 

Végh-Bocz Réka

 

órabeosztás hétfő 16.30 K/III.39

 

Bálint Eszter                                                   Új növendékek:

 

Bender Borostyán                                          Bartalus Áron

 

Berde Mia                                                      Krasnyánszki Stefánia Lujza

 

Bertalan Nikoletta                                         Nemes Bendegúz

 

Binder Panna                                                 Szabó Bertalan

 

Bíró Botond                                                    Vékás Kovács Vendel

 

Fischer Dániel

 

Fogarasi Márta

 

Ivacs Eszter

 

Kárpáti Sára

 

Li Jiamo

 

Udvarhelyi Máté Lázár

 

Ütő Imre

 

Vári-Korényi Csaba

 

 

 

GITÁR

 

Bögös Dániel

 

órabeosztás: hétfő 16.00 K/III.39.

 

Bongár Bíborka

 

Borócsik Bertold

 

Fadgyas-Tóth Emese Sarolta

 

Jásdi Mihály

 

Ligeti-Harth Sára

 

Mózes Áron

 

Pankucsi Bálint

 

Szentgyörgyi Simon

 

Tenta Erik

 

Viszló Bianka

 

 

 

Szlama Annamária

 

órabeosztás: hétfő 16.30 M/I.27

 

Czilik Dorottya                                               Új növendékek:

 

Dely Corina                                                    Csomor Bendegúz

 

Dobos András                                                 Debreczeni Áron

 

Hargitai Marcell                                            Kerényi Lili

 

Kovács Misa                                                   Pikó Patrícia

 

Krpanov András                                              Solti Krisztina Hella

 

Kurunczi Zoltán Gábor                                   Udvarhelyi Hanna

 

Maróthy Bori                                                 Verba György Szilárd

 

Mujzer Krisztián

 

Sinha Benedek

 

Szabó Kira Titanilla

 

Szirtes Botond

 

Szűcs László

 

Temesszentandrási Márk

 

Villiers Adrien László

 

 

 

ÜTŐ

 

Pödör Bálint

 

órabeosztás: szeptember 11. hétfő 16.15 ütőterem

 

Bohus Gergely                                               Új növendékek:

 

Bubik György Botond                                     Bubik Levente

 

Debreczeni Veronika                                     Dóczi Barnabás

 

Gajdácsik Nimród                                          Korok Baján Apor

 

Horchler István Domonkos

 

Illényi Jakab

 

Jankó Zsigmond

 

Kemény Borbála

 

Komorjai Zsigmond László

 

Koncz Fülöp

 

Pankotai Nimród

 

Reményi Zsigmond

 

Sréter-Kovács Zsombor Márton

 

Szalai Mátyás

 

Timár Boldizsár

 

Timár Bulcsú

 

Vass Levente

 

Vozáry Áron

 

Wind Milán

 

VONÓS-HEGEDŰ

 

Csapó Kornélia

 

órabeosztás: péntek 15.00 óra K/III.42A

 

Ágoston-Palkó Kinga                                      Új növendékek:

 

Bagossy Nelli                                                  Merjás Bora

 

Barát Bálint                                                    Szilasi Gerda

 

Csák Hanna Izabella

 

Csernyik Petra

 

Fekete Gerda

 

Földi Emma Anna

 

Germán Angéla Judit

 

Hajdu-Németh Balázs

 

Hajdu-Németh Ilona

 

Hajdu-Németh László

 

Kaszás Eszter

 

Kelemen Zsombor

 

Máté Nóra mt.

 

Mészáros Manga Dóra

 

Nagy Zoé Emma

 

Nemes Natália

 

Révai Gyöngyi

 

Rogel-Závodszki Kamilla

 

Szabó Olga Ilona

 

Varga Amanda

 

 

 

Keszler Krisztina

 

órabeosztás: hétfő 16.00 K/III.42B

 

Ámon Abigél Ágnes                                        Új növendékek:

 

Erdész Anna                                                    Kis Ábel Gellért

 

Fábián Emília                                                 Oláh Sára

 

Fekete Alexandra                                           Radó Szonja

 

Hayek Jázmin                                                 Újlaki Gáspár

 

Illényi Johanna                                               Vrhovsek Konstantin Alexander

 

Kollin Ferenc

 

Németh Csilla Anna

 

Németh Hanna Kata

 

Orbán Anna

 

Radics Renáta

 

Szabad Róbert

 

Szabó Zsófia

 

Szabó-Erdélyi Bálint

 

Szulló Zsófia

 

Szűcs Mihály Tivadar

 

Takács Karolina

 

Zelenyánszky Dorka

 

 

 

GORDONKA

 

Falvainé Emese Gyöngyi

 

órabeosztás: hétfő 16.00 csellóterem

 

Fekete Boldizsár                                             Új növendékek:

 

Fekete Lőrinc                                                  Czirok Laura

 

Glazzard Olivér                                              Csillag Mátyás

 

Hetyei Dóra Kamilla                                       Kosárka Bence

 

Jereb Mira                                                      Radó Fanni

 

Kalmár Máté

 

Képes Édua

 

 

 

Molnár Johanna

 

órabeosztás: szeptember 7. 14.00 csellóterem

 

Balogh Dániel                                                Új növendékek:

 

Bánhidai Mira                                                Fábián Lívia

 

D. Nagy Aletta Kata

 

Komlósi Milán

 

Somlói Lujza

 

Szabó Márton

 

Takács Levente

 

Takács Száva

 

 

 

FÚVÓS-FUVOLA

 

Székely-Balogh Szilvia

 

órabeosztás: péntek 15.00 csellóterem

 

Bácsi Helga                                                    Új növendékek:

 

Bagossy Lenke                                                Kölcze-Szende Krisztina

 

Bánhidai Jázmin                                             Lukácsi Luca

 

Dobos Panna                                                  Meggyes Anna

 

László Zsófi                                                     Sallai Gergő Endre

 

Mózes Izabella                                               Zámbó Dóra

 

 

 

Kiss Beáta

 

órabeosztás: péntek 15.00 átjáró

 

Balogh Krisztina                                             Új növendékek:

 

Béres Fanni Luca                                            Kóbor Lili

 

Bessenyői Eszter                                             Koenig Julianna

 

Fadgyas-Tóth Laura Diána                             Kraszter Alíz

 

Gátos Luca                                                      Maxim Magor Oheix-Bér

 

Harsányi Klára

 

Huray Hanna

 

Kása-Gál Natasa

 

Kocsis Kornélia

 

Komorjai Ágnes Judit

 

Oláh Janka

 

Pesztericz Dóra

 

Robert Amélie

 

Szegzárdy-Csengery Júlia

 

Vácz Ida Tamara

 

 

 

Nagy Noémi

 

órabeosztás: hétfő 16.00 K/III.42

 

Albert Áron József                                          Új növendékek:

 

Bajzák Mira                                                    Horváth Bendegúz

 

Bálint Rozina                                                  Mike Mónika

 

Fogarasi Lilla                                                  Tóth Gy. Luca

 

Gebhardt Anna                                               Tőkés Villő

 

Kelemen Rozália

 

Kóródy Vera

 

Lakatos Leonóra

 

McGlinchey Gréta

 

Neubauer Evelin Zsófia

 

Oni Ireti

 

Pósfai Réka

 

Réfi Veronika

 

Saly Luca

 

Szűcs Aletta

 

Tóth Johanna Eszter

 

Vári-Korényi Boróka

 

 

 

FURULYA

 

Kecskeméti László

 

órabeosztás: hétfő 14.00 furulyaterem

 

Cserháti Bernadett                                        Új növendékek:

 

Herrmann-Varga Dorottya Róza                   Csörgits Réka

 

Jani Virág                                                       Juhász Hanna

 

Korok Zsejke                                                   Szabó-Erdélyi Angéla

 

Masznyik Hanna                                             Szabó-Erdélyi Bálint

 

Máté Nóra

 

Oldal Panna

 

Perger Emese

 

Pósfai Rita

 

Simon Bálint

 

Sztrida Emília

 

Tardos Tamara

 

 

 

Stadler Vilmos

 

órabeosztás: kedd 14.00 furulyaterem

 

Adolf Diána                                                    Új növendékek:

 

Bíró Dániel Bence                                          Fouilleul Elisa

 

Fouilleul Benoit                                              Hatos Emma

 

Masznyik Blanka

 

Paulusz Flóra

 

Sinha D. Gergely

 

Wind Aliz

 

 

 

KLARINÉT

 

Vicze Alexandra

 

órabeosztás: hétfő 16.00-K/III.38

 

Bánó Zsuzsanna                                             Új növendékek:

 

Fischer Dániel                                                Hadrik-Hajós Csenge

 

Gondár Noémi                                               Kassai Nikolett

 

Hargitai Dóra                                                 Kaszás Bence

 

Járai Alexander                                              Lovász Balázs

 

Kolonics Péter Dávid                                      Ravaille Maxime Ludwig Imre

 

Radácsi-Josey Irisz

 

Tenta Milán

 

Tyukász Magdolna

 

 

 

Vaig Júlia

 

Bárdos Lilla

 

Bárdos Luca

 

Kusztós Olivér

 

Németh Liliánna

 

 

 

VÁRÓLISTA

 

Bánsági Csenge

 

Bencsik Jázmin

 

Berke-Demeter Molli

 

Debreczeny Katica

 

Fekete-Kardos Boldizsár

 

Hajdu Réka

 

Herendi Attila Álmos

 

Kelemen Lídia

 

Kicsi Lilla Gabriella

 

Kórody Sára

 

Kurunczi Nóra Klára

 

Nagy Viktória

 

Oroszlányi Tekla

 

Pintér Melinda

 

Popa Bogdán

 

Romvári Virág

 

Sarrauette-Berezovszka Anastasia

 

Szabó Alíz Róza

 

Wachsler-Tomko Annadóra

 

Zsámboki Zita

 

Partnereink

 
Marczibányi téri Kodály Iskola - Minden jog fenntartva