Beiratkozás - régi növendékek

2017. szeptember 1-jén, pénteken 11:00-13:00 óra között, „K” épület III. emelet termeiben a főtárgy tanároknál, zeneiskolai bizonyítvány leadásával.

Órabeosztások 2017. szeptember 8-tól tanáronként kiírás szerint.

Részletes beosztás és az órabeosztás időpontja (tanár-növendékek, terem) megtekinthető 2017. szeptember 7-én (csütörtök) 14:00 órától a zeneiskolai hirdetőtáblákon (bejárattól jobbra, a portával szemben lévő fehér tábla, és a K/III. emelet lépcsővel szemben), valamint a honlapon.

Felvételi meghallgatás és beiratkozás - új növendékek

Zeneiskolai jelentkezési lapok leadási határideje 2017. szeptember 1. (péntek) 17:00 óra, (tanítóknak, vagy a zenei igazgatóhelyettesnek)

A beérkezett jelentkezési lapok alapján felvételi meghallgatást tartunk, melynek időpontjai: 2017. szeptember 5. (kedd), és pótmeghallgatás szeptember 6. (szerda) 14:00-16:00 óráig, beosztás szerint.

A részletes beosztást várhatóan 2017. szeptember 1-jén, 18:00 órától tesszük közzé honlapunkon, valamint a zeneiskolai hirdetőtáblákon.

(A zongora tanszakra jelentkezőknél a kalapácsmechanikás zongora vagy pianino mielőbbi beszerzését    szorgalmazzuk, egyeztetve a főtárgy tanárral.  Fúvós és vonós hangszer kölcsönzésére van lehetőség.)

Felvételi eredmény, valamint az órabeosztás megtekinthető 2017. szeptember 7. (csütörtök) 14:00 órától a zeneiskolai hirdetőtáblákon és a honlapon.

Órabeosztások: 2017. szeptember 8-tól, kiírás szerint.