éves munkaterv 2017-2018 

április  

Dátum

Idő

Program megnevezése, helye

Pedagógusok

04.04.

 

Tavaszi szünet utáni első tanítási nap

 

Gyermekkönyvek nemzetközi napja – könyvtári rendezvény

 

 

 

Sotkó Krisztina

04.04.-04.08

 

A Versenykórus utazása Assisibe

Uhereczky Eszter

04.05.

9.00-

Fővárosi vers- és prózamondó verseny

Turányi Katalin

04.06.

20.00

Bach-kantáta sorozat a Mátyás-templomban a Magyar Rádió Gyermekkórusának közreműködésével

Körber Katalin, Walter Judit, Matos László

04. 06-08.

 

XI. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny- Balassagyarmat

zongoratanárok

04.07.

15.00

MR Gyermekkórus élő koncertje

Körber Katalin, Walter Judit, Matos László

04.07.-09.

 

V. Nemzetközi Hegedűfesztivál

 

X. Országos Fuvoladuó verseny

hegedűtanárok

 

fuvolatanárok

04. 09.

14.00-

Leendő első osztályosok ének-zene meghallgatása

ének-zenetanárok, tanítók

 

 

04. 09.

16.00

Munkaértekezlet

Nevelőtestület

04. 09-13.

 

Digitális témahét

szaktanárok

04. 10.

14.00-

 

Leendő első osztályosok ének-zene meghallgatása

ének-zenetanárok, tanítók

 

04. 11.

8.00-

A költészet napjának megünneplése

magyartanárok,

tanítók, könyvtárosok

04. 12.

9.00

Marczi muzsika

 

Beszédtechnika vizsga

érintett tanítók

 

Berényi Márta, Balla István

04. 12

18.00

Művésztanári hangverseny az Óbudai Társaskörben (Bérleti hangverseny)

zenetanárok, ének-zene tanárok

04. 12. – 04. 13.

8.00-19.00

Leendő első osztályosok beiratkozása

 

ének-zene tanárok, tanítók

04. 16.

 

 

14.30

A holokauszt áldozatainak emléknapja

 

Zeneklub- furulya

osztályfőnökök

 

zenetanárok

04. 18

14.30

Zeneklub alsósoknak (zongora)

 

zongoratanárok

 

04. 18.

 

Természetismereti csapatvetélkedő 3-4. évfolyam

tanítók, napközis nevelők

04. 20.

 

 

14.00-

Föld napja – programok

 

Színházlátogatás 9.ny, 9., 10. oszt.

nevelőtestület 

 

Berényi Márta

 

 

 

A Verseny kórus utazása Győrbe

Őri Csilla, Uhereczky Eszter

04.20-21.

 

XIII. Budapesti Furulyaverseny

furulyatanárok

04. 21.

 

MUNKANAP ÁTHELYEZÉS – április 30. (hétfő) helyett

 

 

 

 

 

04. 22.

 

Országos Kazinczy-verseny

Kárpáti Zsuzsa

04. 23-24.

17.00

Általános fogadóórák – alsó tagozat

tanítók, szaktanárok

04. 23-27.

 

Fenntarthatóság és környezetvédelem (témahét)

szaktanárok

04. 25-26.

17.00

Általános fogadóórák – felső, gimnázium

tanítók, szaktanárok

04. 26.

16.00

Magasabb évfolyamra jelentkezők felvételi meghallgatása („R” osztály)

Körber Katalin, Walter Judit, Matos László

04. 27.

 

 

 

 

 

 

18.00

Végleges felvételi jegyzék nyilvánossá tétele

 

ZöldKupa fenntarthatósági verseny országos döntője (8. osztály)

 

Dráma tagozatosok dalestje (Kodály terem)

 

 

 

 

Faragó Edina

 

 

Belejné Apró Veronika,

04. 27-29.

 

Orbán György zongoraverseny Szentendre

zongoratanárok

szervezés alatt

 

Tavaszi Nevelési értekezlet

nevelőtestület

 

 

Partnereink

 
Marczibányi téri Kodály Iskola - Minden jog fenntartva