Előzetes telefonos egyeztetés az időpont pontosítása, időpont foglalása miatt szükséges.

  nap óra        
Almásiné Keszler Krisztina szerda 17:45        
Ambrusné Berencz Zsuzsanna egyéni megbeszélés         
Antal Gábor hétfő 17:30        
Apáti Tünde szerda 16:00        
Asztalos Alíz szerda 16:00        
Babarczi-Varga Erzsébet kedd 16:00        
Balla István kedd 16:00        
Baloghné Pentz Katalin hétfő 16:00        
Belejné Apró Veronika hétfő 17:00        
Berényi Márta csütörtök 16:30        
Bodnárné Gömöri Márta szerda 16:00        
Bögös Dániel péntek 16:00        
Brogli-Kiss Theodora hétfő 17:00        
Bruzsa Rita hétfő 17:00        
Czirók Adrienn egyéni megbeszélés         
Csapó Kornélia hétfő 18:00        
Debreceni Éva hétfő 17:00        
Dr Horváthné Csordás Erzsébet hétfő 17:00        
Dr Pankotainé Puskása Gyöngyi hétfő 16:00        
Dr Poós Miklósné hétfő 17:00        
Dr Szentiványi Mátyás Béláné egyéni megbeszélés         
Dr Uhereczky Eszter hétfő 16:00        
Falvainé Emese Gyöngyi hétfő 17:00        
Farkas Attiláné kedd 17:00        
Garamvölgyi Noémi kedd 17:00        
Gazsó Eszter szerda 17:00        
Gerhardt Ferenc kedd 16:00        
Gyenge Enikő kedd 16:00        
Gyimesi Katalin szerda 16:00        
Hámoriné Skultéty Dóra kedd 16:00        
Hegedűsné Eng Zsuzsanna szerda 16:00        
Hemle Dorottya szerda 16:00        
Herdliczka Márta péntek 16:00        
Horváth Attila kedd 16:00        
Horváth-Zobay Katalin szerda 16:00        
Huiszné Tapodi Rika hétfő 16:00        
Istenes Mónika csütörtök 16:00        
Jager  Judit szerda 19:00        
Karlovitz György Kolozsné kedd 16:00        
Kaszásné Becsei Anna hétfő 16:00        
Kárpáti Zsuzsa kedd 16:00        
Kecskeméti László kedd 17:30        
Kiss Beáta szerda 17:30        
Kocsis Zoltánné hétfő 17:00        
Kovács Dóra kedd 16:00        
Lajhó Dorottya kedd 17:15        
Lendvainé Szilágyi Katalin csütörtök 16:00        
Lima Bertoldi Thiago egyéni megbeszélés         
Méhesné Berkics Judit hétfő 16:00        
Molnár György hétfő 17:00        
Molnár Johanna szerda 18:00        
Nagy Noémi kedd 17:45        
Nemes-Bukovszki Zsófia  hétfő 17:00        
Olajos Gabriella péntek 17:00        
Oszlányi Judit kedd 16:00        
Őri Csilla egyéni megbeszélés         
Pál Ferenc Lehel kedd 16:00        
Perger Katalin csütörtök 16:00        
Pödör Bálint hétfő 18:00        
Regőczy-Ritzmanné Czupy Szilvia egyéni megbeszélés         
Pallay Szilvia egyéni megbeszélés         
Schreilné Tarcsa Zsuzsanna hétfő 16:00        
Simon Dorottya kedd 17:00        
Szabó Zsuzsanna szerda 16:00        
Szalayné Faragó Edina kedd 16:00        
Száraz Edit kedd 16:15        
Székely Balogh Szilvia szerda 13:00        
Szinai Boglárka egyéni megbeszélés         
Szlama Annamária szerda 17:00        
Tengely László kedd 16:45        
Turányi Katalin kedd 17:00        
Turós Enikő kedd 17:30        
Uhrin Csaba egyéni megbeszélés         
Vaig Júlia egyéni megbeszélés         
Vargáné Körber Katalin csütörtök 16:00        
Végh-Bocz Réka hétfő 18:00        
Vicze Alexandra szerda 17:00        
Vincze Sarolta csütörtök 16:00        
Walter Judit szerda 16:00        
Zubora Márta csütörtök 16:00        

Partnereink

 
Marczibányi téri Kodály Iskola - Minden jog fenntartva