Tanórán kívüli foglalkozások

Alsó tagozat

     

különóra

tanár

nap

időpont

angol szakkör (1.a)

Gránitzné Ribarits Valéria

péntek

6. óra

angol szakkör (1.r)

Gránitzné Ribarits Valéria

szerda

7. óra

angol szakkör (2.a)

Gránitzné Ribarits Valéria

csütörtök

6. óra

angol szakkör (2.r)

Zubora Márta

szerda

6. óra

angol szakkör (3.a)

Zubora Márta

kedd

6. óra

angol szakkör (3.r)

Zubora Márta

hétfő

6. óra

német szakkör (1.évf.)

Helmle Dorottya

szerda

7. óra

német szakkör (2.évf.)

Dr Tapodi Attiláné

kedd

6. óra

német szakkör (3.évf.)

Dr Tapodi Attiláné

hétfő

7. óra

kislánytorna

Perger Katalin

kedd

6. óra

kislánytorna

Perger Katalin

kedd

7. óra

kislánytorna

Perger Katalin

csütörtök

6. óra

kislánytorna

Perger Katalin

csütörtök

7. óra

meseismeret

Baloghné Pentz Katalin

szerda

16:00-16:45

képzőművész

Debreczeni Éva

kedd

16:00-16:45

meseillusztreáció

Kocsis Zoltánné

csütörtök

16:00-16:45

Mesélgető

Kovács Lászlóné

csütörtök

16:00-16:45

versenyfelkészítő szakkör (3. évf.)

Kovácsné Miron Zsuzsa

   

kreatív kuckó

Kovács Zsófia

szerda

13:10-14:55

sport

Méhesné Berkics Judit

hétfő

16:00-16:45

rajz

Méhesné Berkics Judit

csütörtök

16:00-16:45

       

Felső tagozat

     

különóra

tanár

nap

időpont

színjátszó szakkör (7-8. évf)

Balla István

szerda

8. óra

japán szakkör

Molnár György

hétfő

8. óra

csillagász szakkör

Pál Ferenc Lehel

péntek

7. óra

rajz szakkör

Reményi Brigitta

szerda

15:30-17:00

Tanulásmódszertan (5.évf.)

Telfel Grácia

kedd

8. óra

felvételi előkészítő (8. évf., okt.9-jan.15.)

 

szerda

16:00-17:30

       

Gimnázium

     

különóra

tanár

nap

időpont

magyar érettségi felkészítő (13.o.)

Turányi Katalin

hétfő

0. óra

magyar emelt érettségi felkészítő (12.o.)

Bede-Kovács Cecília

hétfő

8. óra

történelem érettségi felkészítő (13.o.)

Gerhardt Ferenc

péntek

7. óra

történelem érettségi felkészítő (12.o.)

Pál Ferenc Lehel

szerda

8. óra

biológi érettségi felkészítő (12-13.o.)

Takács istván

csütörtök

7-8. óra

matematika érettségi felkészítő (13.o.)

Síkhegyi Gabriella

szerda

8. óra

német érettségi felkészítő (12-13.o.)

Helmle Dorottya

csütörtök

7. óra

informatika érettségi felkészítő (12-13.o.)

Horváth Attila

hétfő

8. óra

angol érettségi felkészítő (13.o.)

Molnár György

kedd

7. óra

testnevelés érettségi felkészítő

Kerekesné Porvay Janka

szerda

0. óra

angol nyelvvizsga felkészítő szakkör (11-12.o.)

Molnár György

csütörtök

8. óra

orosz szakkör

Helmle Dorottya

kedd

6. óra

német nyelvvizsga felkészítő szakkör

Helmle Dorottya

csütörtök

8. óra

japán szakkör (haladó)

Molnár György

szerda

8. óra

színjátszó szakkör

Balla István

kedd

16:30-18:00

Partnereink

 
Marczibányi téri Kodály Iskola - Minden jog fenntartva